CHP SEYHAN’DAN BARIŞIK’A TAZİYE ZİYARETİ

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş ile yönetim kurulu üyeleri, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(Adana ESOB) ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık’ı ziyaret ederek taziyede bulundular.
CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, ESOB’ta gerçekleşen ziyaretinde Birlik Başkanı Barışık’ın şahsında, geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Özşahin’in ailesi ve şoför esnafına başsağlığı diledi.
Karakuş’un ziyaretinde, CHP Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Can, Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Mehmet Karakuş, CHP Yüreğir Belediyesi Meclis Üyesi ve S.S. Sofulu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muhammet Yalçın, CHP Seyhan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz,  Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Adana Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Mesut Yalı, Milli Piyangocular Esnaf Odası Başkanı Mustafa Karabaş, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş da hazır bulundular.
CHP İlçe Başkanı Karakuş, Başkan Barışık’a, Zafer Özşahin’in vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirirken, kriz ortamındaki esnafın sorunlarıyla ilgili de hükümetin gereken çözüm için tedbirleri alması gerektiğini söyledi.