BAŞKAN BARIŞIK’IN İMAMOĞLU ZİYARETLERİ

ESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIK,  İMAMOĞLU ZİYARETİNDE KAYMAKAM ANLAR, BELEDİYE BAŞKANI ALTUNKÖSE, DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR.YILDIRIM VE  ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI KESKİN İLE BİRARAYA GELDİ
BİRLİK BAŞKANI BARIŞIK:
“İNSANA HİZMET KUTSALDIR”
ADANA – Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık, İmamoğlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın daveti üzerine gittiği ilçede bir dizi ziyarette bulundu.

Birlik Başkanı Barışık, İmamoğlu turunda İlçe Kaymakamı Nail Anlar, Belediye Başkanı Kadir Altunköse, İmamoğlu Şoförler Odası Başkanı Halil Keskin ile İmamoğlu Devlet Hastanesi Başkhekimi KBB Uzmanı Dr.Beyazıt Yıldırım’ı da makamında ziyaret ederek sohbet etti.

Başkan Barışık, Kaymakam Anlar’ı ziyaretinde, yapımı tamamlanan yeni Hükümet Konağı binasına taşınmalarından dolayı “Hayırlı olsun” dileğinde bulunurken, çalışmalarında başarılar diledi. Barışık, İmamoğlu İlçe Belediye Başkanlığı’na 10 yıl sonra yeniden seçilen Başkan Altunköse’ye de “Hayırlı olsun” dileğini yenilerken, hizmetlerinde başarı diledi.
Barışık, ayrıca İmamoğlu Şoförler Odası’nı ziyaretinde Başkan Keskin’den, şoför esnafının sorunlarını dinlerken, sıkıntıların aşılması konusunda gereken desteği vereceklerini belirtti.
Barışık’ın ziyaretteki son durağı da Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Yıldırım oldu. Barışık, Yıldırım’ı nüfus yoğunluğu yaşanan İmamoğlu’ndaki gayretli çalışmalarından dolayı kutlarken, “İnsana hizmet kutsaldır. Sizler de, insana ve insanlığa hizmet ediyorsunuz. Hepinize işlerinizde başarılar, yaşamınızda sağlık, sıhhat ve mutluluklar diliyorum”dedi.
Barışık’ın ziyaretlerinde Anavatan ile birleşme sürecindeki Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Yavuz Tekeli de yer aldı.