BARIŞIK'TAN TAZİYE TEŞEKKÜRÜ

                 BARIŞIK’TAN,TAZİYE TEŞEKKÜRÜ
VALİ ATIŞ, EMNİYET MÜDÜRÜ KESMEZ VE BAŞKAN SARI, TAKSİCİ ESNAFININ KATLEDİLMESİ NEDENİYLE BİRLİK BAŞKANI BARIŞIK’I BİZZAT ARAYARAK TAZİYEDE BULUNDULAR.

ADANA – Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık, taksici esnafı Halil Çiçek’in hain bir gasp sonucu bıçaklanarak öldürülmesi sonrası kendisini bizzat arayarak ya da ziyaret ederek taziyede bulunan tüm dost ve sevenlerine teşekkür etti.

Birlik Başkanı Kazım Barışık, olayın medyaya yansımasından sonra kendisini arayarak taziyede bulunan başta Adana Valisi İlhan Atış, İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Veysel Sarı olmak üzere belediye başkanları, bürokratlar, oda başkanları ve esnaflara şükran duyduklarını söyledi.

Başkan Barışık, “Taksici esnafımız Halil Çiçek’in ölümü sonrası şahsımı bizzat arayarak acımızı paylaşan başta Sayın Valimiz İlhan Atış beyefendi ve İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Salih Kesmez ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanımız Veysel Sarı olmak üzere tüm dost ve kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Onların yakın ilgi ve alakası acımızı biraz olsun hafifletmiştir. Sayın Emniyet Yetkililerimizin de olaydan sonra yaptıkları yoğun çalışmalar sonucu, taksici esnafımızın katillerinin de bulunduğu yolundaki haberler üzüntümüzü biraz olsun azaltmıştır.  Halil kardeşimizin daha kanı kurumadan katillerin yakalanmış olması emniyet teşkilatımıza olan güvenimizi bir kez daha güçlendirmiştir. Umarım, bundan sonra çocuklarının nafakası için gece gündüz demeden direksiyon başında hizmet veren taksici esnafımıza başka saldırılar olmaz.  Allah, başta taksici ve toplu taşımacı esnafımız olmak üzere tüm esnafımız ve milletimizi kazalardan, belalardan, musibetlerden korusun.  Yüce Rabbimden, şu Mübarek Ramazan-ı Şerif’i,  tüm esnaf ve vatandaşlarımızın hayır ve huzur içerisinde geçirmesini diliyorum”dedi.