BARIŞIK'TAN EMNİYET MÜDÜRÜ AVCI'YA HOŞGELDİN ZİYARETİ

BARIŞIK’TAN, EMNİYET MÜDÜRÜ AVCI’YA KUTLAMA ZİYARETİ...

 

TESK YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ADANA ESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIK, ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE GETİRİLEN MEHMET AVCI’YI MAKAMINDA ZİYARET EDİP, BAŞARILAR DİLEDİ. 

 

ADANA – Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık, Adana Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Avcı’yı ziyaret ederek kutladı.

Birlik Başkanı Barışık, Avcı’yı ataması yapıldığı günlerde mesaj ve çiçekle tebrik ederken, göreve başlamasından sonra da makamında ziyaret ederek, başarı diledi.

Barışık ve kendisini ziyaret için bekleyen eski emniyet mensuplarını kapıda kucaklayarak karşılayan Emniyet Müdürü Avcı, gösterdikleri sıcak ilgi ve başarı dilekleri için de teşekkür etti.

Avcı, Başkan Barışık’ın nezdinde, Adana’da hizmet veren ve ülkemizin sigortası olarak görülen tüm esnaf ve sanatkârlara selam ve sevgilerini ileterek, hayırlı ve bol kazançlı günler diledi.  Avcı, her türlü koşulda, tüm Adanalıların, bu şehirde hizmet veren esnaf ve sanatkârların hizmetinde olduklarını da belirtti.

Barışık da, Adana’da daha önce iki kez görev yapan Emniyet Müdürü Mehmet Avcı’ya, ESOB’a kayıtlı 85 esnaf odası ve 148 bini aşkın esnaf ve sanatkârı adına başarı dileğinde bulundu.

Makamında, Başkan Barışık ve eski emniyet mensuplarına ikramlarda bulunarak, bir süre sohbet eden Avcı,  ziyaret sonrası da bahçeye kadar inerek sevgiyle uğurladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEHMET AVCI KİMDİR?

10 Nisan 1963 Gaziantep-İslâhiye doğumlu.

1978 yılında Polis Kolejine başladı. 1985 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Sırasıyla Afyon Polis Okulu, Kayseri Polis Okulu, Van Emniyet Müdürlüğü, Adana Emniyet Müdürlüğü, Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nde görevlerde bulundu.

 

 

 

 

2008 yılında Adana Emniyet Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı iken 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti. 19.Aralık 2008 tarihli kararname ile Şırnak İl Emniyet Müdürü olarak ataması yapıldı. 30 Temmuz 2010 tarihli kararname ile Ordu Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

Avcı, evli ve 3 çocuk babası.