AYBAY AİLESİ'NİN MUTLU GÜNÜ

ADANA ESOB YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE KERESTECİLER ESNAF ODASI BAŞKANI FAHRİ AYBAY, KIZI AYŞE NİLGÜN'ÜN DÜĞÜNÜNDE BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

AYBAY AİLESİ'Nİ MUTLU GÜNÜNDE BİRLİK BAŞKANI KAZIM BARIŞIK İLE BİRLİK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE ODA BAŞKANLARI DA YALNIZ BIRAKMADI

ADANA - Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Keresteciler Esnaf Odası Başkanı Fahri Aybay,kızı Ayşe Nilgün'ün düğününde büyük mutluluk yaşadı.

Adana Seyhan Oteli Havuzbaşı'nda gerçekleştirilen düğünde Ayşe Nilgün - Özgür Liman Çiftini Birlik Başkanı Kazım Barışık ile eşi Şükran Barışık, Birlik Başkan Vekili Aydın Hür ve Kadir Evrenkaya ile AK Parti Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Atilla Barışık da yalnız bırakmadılar. 

Tatlıcılar ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Başman, Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Çiçekciler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Saatçiler, Matbacılar, Tabelacılar ve Camcılar Esnaf Odası Başkanı Celal Konuş, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Abdulselam Mortepe, Oto Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Uraslı, Kabzımallar Esnaf Odası Başkanı Şefik Arslan, Sütçüler ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Memduh Özalp, Meşrubatçılar ve Gazozcular Esnaf Odası Başkanı Cemal Sakın'ın da katıldığı düğünde, davetlileri kapıda karşılayan Filiz - Fahri Aybay ile Handan - Zeki Liman çifti, evlatlarının mutluluğuna ortak oldular.

Düğüne katılamayan birçok oda başkanı da çiçek ve telgraf göndererek Ayşe Nilgün - Özgür Liman çiftini kutladılar.

Birlik Başkanı Barışık, Aybay ve Liman Ailesi'ne "Allah herkese böyle güzel düğünler, mutluluklar nasip eylesin"derken, düğüne katılan oda başkanlarına da evsahibi adına "Hoşgeldiniz" ziyaretinde bulunarak sohbet etti.

Başkan Barışık, eşi Şükran Barışık ile takı merasiminde genç çiftlere hediyelerini verirken, "Allah bir yastıkta kocatsın. Sağlık ve uzun ömür dolu mutlu bir yaşam diliyorum" dediler.