AKKALE’DEN, ESOB’A VEDA ZİYARETİ…

BARIŞIK: AKKALE’YE YENİ GÖREV YERİNDE BAŞARI DİLERİM…

AKKALE, BARIŞIK VE ODA BAŞKANLARINA VEDA ETTİ…

AKKALE’DEN, ESOB’A VEDA ZİYARETİ…

AKKALE: KEŞKESİZ BİRİYİM…

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Emniyet Müdürü Arif Akkale, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne veda ziyaretinde bulundu.

Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık ve Oda Başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette hoş sohbetler edildi. Başkan Barışık, Adana’da bulunduğu süre içerisinde yaptığı hizmetlerden dolayı Emniyet Müdürü Arif Akkale’ye Esnaflar adına teşekkür ederek, yeni görevinde başarı dileğinde bulundu. Devlette devamlılığın esas olduğunu savunan Barışık, “ onun içinde devlet memuriyetinde de zaman zaman böyle tayinler olacaktır. Müdürümüz geldiği günden buyana çok güzel işlere imza atmıştır. Bunu kamuoyuyla beraber, devletin tüm yetkili organları da bilmektedir. Bunlar ortadadır. Kendisine yaşamında başarılar diliyor, sağlık sıhhat diliyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Ülkemizin güzel bir ili olan Kayseri’de de başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

AKKALE: ADANA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNDEN MEMNUNUM

Emniyet Müdürü Arif Akkale, 1.5 yıl Adana’da görev yaptığını bu süre içerisinde esnaflarla her zaman birlikte olduklarını belirtti. Adana esnafının cana yakın insanlar olduğuna değinen Akkale, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık başta olmak üzere tüm esnaflardan memnunum. Görev yaptığım sürece Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları’ndan gördüğüm destek ve yakın ilgiye teşekkür ediyorum. Bunu unutmayacağım” diye konuştu.

KEŞKESİZ BİRİYİM…

Akkale, Adana’da görev yaptığı sürece olması gerekeni harfiyen yaptığını belirtti. Görev yaptığı süre boyunca ‘keşke şunu yapsaydım” ve ya “keşke şunu yapmasaydım” kelimelerini asla kullanmadığını hatırlatan Akkale, kendini keşkesiz biri olduğunu  savundu.

ADANA’DA 1.5 YILDA 10 YILLIK İŞ YAPTIK…

1.5 yıllık görev süresinde ekibiyle birlikte önemli başarılara imza atan Akkale sözlerini şöyle sürdürdü: “Adana’da yaptığım 1.5 yıllık görev süremde önemli başarılara imza attık. 1.5 yılda 10 yıllık işi yaptık diye biliriz. Suç çetelerine yönelik yoğun bir mücadele verdik. İyi mesafeler kat ettik. 2009 yılının ilk 6 ayında çok büyük operasyonlarla önemli ölçüde uyuşturucu ele geçirdik”…