ADASO'DAN BARIŞIK'A GÜÇBİRLİĞİ DAVETİ

ADASO BAŞKANI SADİ SÜRENKÖK, TESK YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ADANA ESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIK’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, YENİ OLUŞTURULAN GÜÇ BİRLİĞİ’NE DESTEK İSTEDİ

 

SÜRENKÖK’TEN, BARIŞIK’A DAVET:

 

“SİZİ ARAMIZDA GÖRMEK BİZE GÜÇ, ŞEVK VE ŞEREF VERİR”

 

ADANA - Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Sadi Sürenkök, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Kazım Barışık'a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Kurtuluş Kaynak ile birlikte Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binası’na gelerek, Başkanı Barışık’ı makamında ziyaret eden Başkan Sürenkök, Adana'da “Güç Birliği” adı altında Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası’yla birlikte yeni oluşturulan bir proje geliştirdiklerini belirterek Adana ESOB’u da bu oluşumun içinde görmek istediklerini belirtti.

 

'Birlikten güç doğar' diyen Sürenkök, “Esnaf ve sanatkârların olmadığı yerde eksiklik var demektir. Amacımız bu büyük gücü de yanımıza alarak Adana'yı layık olduğu yere getirmektir. Bu açıdan sizi de aramızda görmek bize güç verir, şevk verir, şereflendirir" dedi.

 

Seçimlerden sonra Adana'dan çıkacak milletvekillerinin de kendilerine büyük ölçüde yardımcı olacaklarına inandığını söyleyen Sürenkök, “Adana'nın da bu Güç Birliği’ne şiddetle ihtiyacı var. Bunu, inşallah sizin de katılımınızla daha kuvvetlenerek başaracağız" diye konuştu.

 

Başkan Barışık da, Eski Başkan Ümit Özgümüş’ün milletvekili aday adayı olmasından sonra ADASO Başkanlığı’na getirilen Sadi Sürenkök'ü bir kez daha kutlarken,  ziyaretinden de şeref duyduğunu belirtti.  Barışık, Adana için alınacak her türlü iyi, güzel ve doğru kararların yanında olduğu bildirdi.

 

Güç Birliği’nin üstesinden gelinemeyen birçok sorunu çözeceğine inandığını belirten Barışık, Sürenkök'ün söylediklerine tümüyle katıldığını,  esnaf ve sanatkârlarının hayrına olan ve onların gelişimini sağlayacak her projeye destek olacaklarını ifade ederek,  her şeyin hayırlısının olmasını diledi.